Замінник молока
Замовте зворотній дзвінок

Замінник цільного молока від виробника №1

Замінник цільного молокаВисокоякісний ЗЦМ Стандарт мілк - це високоенергетична кормова суміш, яка відповідає фізіологічним потребам телят, та за своїм складом і властивостями замінює молоко в їх раціоні. До складу заміннику молока входять молочні компоненти, рослинні жири та премікс вітамінів і мінералів.  Основною складовою якісного Замінника молока є молочно-жировий концентрат.

Це суміш молочної сироватки та пальмового жиру, яка готується за методом розпилювальної сушки. На відміну від жирів у вільному вигляді (олеїни, масла, тваринні жири), пальмовий жир не діє на процеси, які відбуваються в рубці.  Висока температура плавлення пальмового жиру, близько 58˚С , дозволяє йому пройти рубець і повністю всмоктатися в тонкому відділі кишечнику.  Також молочно-жировий концентрат містить високий рівень лактози та молочний білок.

При виборі замінника, слід знати, що високоякісні замінники молока створені на молочній основі, тобто, з невеликим включенням рослинних компонентів. Такі замінники збагачені комплексом біологічно активних речовин (вітаміни, мікро- і макроелементи), ароматизовані смаковою добавкою природного походження (пальмова та кокосова олії). Крім того, компоненти якісних ЗЦМ змішуються не звичайним механічним розмішуванням, а змішування робиться під час сушки. Під час такої сушки частки жиру набувають розміру менше 2 мкм (навіть менше, ніж в натуральному молоці), а зверху жирові кульки наче обгорнені білковою оболонкою. Такий метод виробництва робить замінник насправді якісним і при його використанні досягається максимальний ефект.

Переваги замінника молока:

  • З 1 кг ЗЦМ ви можете отримати 9-10 літрів молока. Враховуючи різницю вартості 1л молока та вартість 1л ЗЦМ, отримуємо додатковий прибуток.
  • На відміну від молока корови, яке змінює свій склад в залежності від якості та складу корму, ЗЦМ має постійний та стабільний склад. Тому використання ЗЦМ зменшує ризик розвитку захворювань та розладів шлунково-кишкового тракту телят.
  • Завдяки тому, що молочні компоненти високоякісного замінника складаються з сироваткових білків, процес перетравлення та засвоювання ЗЦМ проходить швидше, ніж засвоювання цільного молока (молочні білки переважно казеїнові). Процес засвоювання проходить без утворення «сирного» згустку. Тому теля швидше починає відчувати голод, починає заглядати до годівниці. Це дає змогу якомога раніше привчити телят до поїдання грубих кормів.
  • Поїдання основного корму з раннього віку позитивно впливає на розвиток предшлунків телят і, як наслідок, в майбутньому дозволяє отримати високі прирости та добре розвинену молочну залозу в теличок.

Однак слід пам’ятати, що успішним використання ЗЦМ може бути лише за умови ретельного контролю та чіткого дотримання рекомендацій із приготування та згодовування розчину.