Замінник молока для телят
Замовте зворотній дзвінок

Замінник молока для телятЗамінник молока для телят - це кормова суміш, що має високу енергетичну цінність, яку використовують для годування телят. До складу замінника, основою якого є молочна сироватка, входить певну кількість рослинних компонентів, біологічно активні речовини, смакові добавки.

Використання замінника молока для телят економічно рентабельно. Також перевагами замінника слід назвати поліпшення фізичного стану молодняку, менша сприйнятливість до захворювань, зниження проблем, пов'язаних з шлунково-кишковим трактом. Це можливо за рахунок стабільності складу замінника на відміну від молока корови, яке може змінювати склад залежно від корму. Завдяки наявності у складі замінника молока для телят білків, які перетравлюються швидше білків в натуральному молоці, у молодняка швидше настає відчуття голоду, що змушує їх підходити до годівниці. Це дає можливість з раннього віку привчати до кормів грубого помелу.

Якісний натуральний замінник молока для телят можна купити в компанії «Стандарт-Агро».

Замінник молока для телят випускається в сухому вигляді, тому керівники господарств можуть більше не переживати, що молоко пропаде. Замінники не вимагають особливих умов зберігання або транспортування, їх зручно переносити до місця годування. Це також дозволяє ефективно планувати час випоювання, не орієнтуючись на час доїння.

Наша компанія пропонує замінник перевіреного виробника, який містить необхідний концентрат молочно-жирової, премікс вітамінів і мінералів, рослинне масло (пальмова).

Замінник молока для телят - це економічно вигідне рішення, а також запорука здорового росту і розвитку молодняка.