Премікси для птиці
Замовте зворотній дзвінок

Премікси для птиціДля повноцінного розвитку і високої продуктивності птиці необхідно збалансоване харчування.  Потреба курей, гусей, перепелів та індиків у вітамінах та мікроелементах не може повністю задовольнятися комбікормом, тому в щоденний раціон слід вводити суміші та премікси для птиці.

Премікси для птиці - це комплекс вітамінів, мінералів, амінокислот, протимікробних препаратів, смакових добавок і антиоксидантів, призначених як доповнення до основного раціону харчування птиці.

Залежно від виду птиці складу таких добавок може розрізнятися.

Недолік в організмі птиці корисних речовин призводить до погіршення загального стану, різних захворювань, зниження продуктивності, поганого росту і набору ваги.

Використання преміксів для птахів актуально не тільки для приватного господарства, але і для птахівничих ферм, особливо таких, де немає можливості вигулу птахів. Також збільшується необхідність в мінеральних добавках і при ослабленому імунітеті, стресі птиці.

Якісні премікси для птиці можна купити за вигідними цінами в компанії «Стандарт-Агро».

Сучасні премікси для птахів від провідних виробників ретельно перевіряються на збалансованість, на дозується склад. Всі необхідні корисні речовини повністю оптимізовані під певний вид птаха, тому використання добавок не викличе ніяких складнощів у фермера. Необхідно лише вводити премікси в раціон у кількості, рекомендованому виробником.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш птахівничий бізнес процвітав і приносив стабільний дохід, то використовуйте премікси для птиці, які позитивно вплинуть на здоров'я курей, індиків, перепелів і інших птахів.