БМВД для бройлерів
Замовте зворотній дзвінок

БМВД для бройлерівВигідне утримування бройлерів сьогодні складно уявити без застосування преміксів та білково-мінерально-вітамінних добавок. БМВД для бройлерів набули широкого поширення за рахунок високої ефективності використання. Це чудове рішення, за допомогою якого можна значно підвищити продуктивність, що, відповідно, збільшить зростання Вашого прибутку.

Перевагами БМВД для бройлерів є:

  • підвищення стійкості до різних захворювань,
  • стимулюють ріст сили оперення,
  • підвищують сили маточного поголів'я,
  • високий приріст живої маси,
  • скорочується час на формування шкаралупи.

Крім того, БМВД для бройлерів добре засвоюються в організмі як молодняку, так і дорослої птиці, що запобігає проблеми з травленням.

БМВД для бройлерів можна купити за вигідними цінами в компанії «Стандарт-Агро».

Білково-мінерально-вітамінні добавки сьогодні можна придбати як високого, так і не дуже високої якості. Щоб не купити через незнання низькосортну продукцію, необхідно звертатися в надійну перевірену компанію, яка постачає добавки від провідних виробників.

БМВД для бройлерів розробляються відповідно з урахуванням вікових потреб птиці в тих або інших вітамінах, мікро- і макроелементів .. Таким чином, годування бройлерів можна без зусиль оптимально збалансувати.

Ми пропонуємо вигідні рішення, за допомогою яких Ви зможете помітно підвищити продуктивність і, як наслідок, позитивно вплинути на розвиток свого бізнесу.

Високоякісні БМВД для бройлерів Ви завжди можете придбати в нашій компанії.